Архів новини

02.02.2018 | 16:20
Район: 
Герцаївський район

Сьогодні в приміщенні районної державної адміністрації відбулася семінар-нарада на тему: «Впровадження аграрних розписок у Чернівецькій області». Організаторами заходу виступили Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації, проект IFC «Аграрні розписки в Україні».

02.02.2018 | 11:54
Район: 
Герцаївський район

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі чиновника одного з органів державної влади та голову однієї з сільських рад Новоселицького району Чернівецької області.

 Оперативники спецслужби встановили, що посадовці вимагали від місцевого жителя півтори тисячі доларів США за сприяння у приватизації земельної ділянки для ведення особистого господарства.

 Правоохоронці затримали зловмисників поблизу приміщення райдержадміністрації під час отримання всієї суми хабара.

02.02.2018 | 10:08
Район: 
Герцаївський район

У перший день лютого в приміщенні Герцаївському РБДТ працівники сфери культури Герцаївського району підбили підсумки своєї роботи за 2017 рік.

     З загальною доповіддю про стан, досягнення та проблеми сфери культури перед присутніми виступив начальник відділу культури, національностей та релігій Герцаївської РДА Адріан Медведь.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-