Архів новини

08.02.2018 | 14:49
Район: 
Герцаївський район

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону на Буковині очікуються складні погодні умови.

 Вдень в Чернівецькій області: сильний сніг (приріст снігового покриву 8-10 см), місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

 Протягом 9 лютого в Чернівецькій області сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця.

08.02.2018 | 14:40
Район: 
Герцаївський район

Рятувальники наголосили, що ігри з вогнем є дуже небезпечними, адже це може призвести до пожежі. Також нагадали про небезпеку, яку несе лід під час відлиги. Наприкінці зустрічі, фахівці Служби порятунку вкотре нагадали екстрений номер виклику  - «101» та вручили листівки із застереженнями, аби необхідна інформація завжди була перед очима.

08.02.2018 | 10:33
Район: 
Герцаївський район

6 лютого начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів виїзний прийом громадян в м. Герца.

08.02.2018 | 09:31
Район: 
Герцаївський район

У зв’язку із широким застосуванням пестицидів у приватному секторі та з метою профілактики отруєнь пестицидами Герцаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області звертається до населення:

 - купуйте  пестициди та  агрохімікати   тільки  на  торгівельних  об’єктах, які мають  ліцензію  на право  торгівлі   пестицидами ;

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-