Архів новини

20.02.2018 | 12:19
Район: 
Герцаївський район

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, який встановлено на пошанування подвигу наших громадян під час Революції Гідності.

Події зими 2014 року стали переломним етапом в новітній історії України. Революція Гідності докорінно змінила свідомість мільйонів українців, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, за право на гідне життя.

20.02.2018 | 10:25
Район: 
Герцаївський район
В результаті пожежі було частково знищено церковне майно та пошкоджено покриття та перекриття церкви. За результатами розслідування  пожежі встановлено, що пожежа виникла через коротке замикання електромережі.
    У зв’язку із цим керівництво Герцаївського РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області наголошує про основні вимоги пожежної безпеки при експлуатації електричних приладів:
20.02.2018 | 10:07
Район: 
Герцаївський район

В районі в посиленому режимі цілодобово працюють комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та державна надзвичайна протиепізоотична комісія за участі керівників районної влади, правоохоронних, контролюючих та інших профільних служб. Робота комісій зосереджена на зменшенні соціальної напруги та узгодженні спільного плану дій по вирішенню проблеми, що має місце в с. Цурень у зв'язку з присутністю в селі вантажівок з викопаними зі скотомогильника тушками свиней.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-