Архів новини

03.03.2018 | 12:15
Район: 
Герцаївський район

Списки пенсіонерів силових структур, пенсії яких підлягають перерахунку, передано до відповідних силових відомств.

 Програмне забезпечення, з допомогою якого буде проводитись осучаснення пенсій, протестоване.

 Головне управління  Пенсійного фонду України  в Чернівецькій області  очікує надходження довідок про грошове забезпечення пенсіонерів-силовиків, на підставі яких і має здійснитись перерахунок. 

03.03.2018 | 11:13
Район: 
Герцаївський район

З метою роз'яснення одного з ключових етапів медичної реформи МОЗ України оновило Методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. В оновлених Методичних рекомендаціях враховано досвід тих закладів, що вже почали цей шлях, і детальніше прописано аспекти процесу перетворення.

 Автономізація закладів первинної медичної допомоги є основним завданням реформи на перше півріччя 2018 року. Перетворення медзакладів із бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства є обов'язковою умової їхнього приєднання до реформи згідно із Законом України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" № 2168-VIII від 19.10.2017.

03.03.2018 | 10:11
Район: 
Герцаївський район

 Відповідно до Наказу Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА від 03.10.2017 № 545, з метою мінімізації негативних наслідків при можливому виникненні надзвичайних ситуацій на території Чернівецької області, пов’язаних з погодними умовами, та недопущення випадків переохолодження та летальних випадків на базі медичних закладів області розгорнуто пункти обігріву. На випадок ускладнення погодних умов та значного зниження температури повітря у них зможуть зігрітись усі охочі, а також за необхідності отримати медичну допомогу.

03.03.2018 | 09:33
Район: 
Герцаївський район

 З початку року у Чернівецькій області вже виникло 166 пожеж. Цей показник більший, ніж за аналогічний період минулого року. Зважаючи на те, що більшість пожеж трапилися у житловому секторі, працівники Герцаївського РС провели роз’яснювальну роботу серед населення м.Герца, щоб спонукати громадян неухильно дотримуватись правил безпеки і не допускати виникнення пожеж. Основному, інспектори наголошували на правильній експлуатації печей та електроприладів.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-