Архів новини

16.04.2018 | 15:00
Район: 
Герцаївський район

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про поховання та похоронну справу» (надалі – Закон) функції з забезпечення планування та впорядкування території місць поховання покладені на виконавчі органи сільських,    селищних, міських рад, згідно  з  генеральними  планами  забудови  відповідних  населених пунктів та іншої  містобудівної  документації  з  дотриманням обов'язкових містобудівних,  екологічних  та санітарно-гігієнічних вимог.

16.04.2018 | 14:55
Район: 
Герцаївський район

Застосування пестицидів у народному господарстві

 ЗАГАЛЬНІ  ВИМОГИ

 П.6.1.3.Місцеві органи державної виконавчої влади разом з іншими зацікавленими підприємствами і установами організовують та проводять заходи щодо санітарно-гігієнічного та медичного забезпечення робіт, пов'язаних з застосуванням пестицидів у відповідності з чинним законодавством.

16.04.2018 | 11:09
Район: 
Герцаївський район

27 квітня 2018р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

16.04.2018 | 10:26
Район: 
Герцаївський район

З настанням весняно польових робіт  та застосуванням пестицидів та агрохімікатів з метою мінімізації їх впливу на популяцію бджіл Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області нагадує сільгоспвиробникам, які застосовують ХЗЗР під час цвітіння медоносних рослин, згідно статті 37 Закону України «Про бджільництво» зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані 10 км від оброблених площ письмовим повідомленням, а також по радіо чи місцеву

16.04.2018 | 09:40
Район: 
Герцаївський район

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів взяв участь у роботі пленуму Чернівецької обласної ради організації ветеранів Чернівецької області.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-