Архів новини

07.05.2018 | 15:17
Район: 
Герцаївський район

Збудниками кишкових інфекцій можуть бути різноманітні віруси, бактерії та їх токсини. Найбільш сприятливими для їх розмноження є середовища, які містять достатню кількість білка, тому м`ясні, рибні, молочні продукти і є найчастішою причиною виникнення гострих кишкових захворювань. Особливо небезпечні в цьому плані такі продукти, які зазнають недостатньої термічної обробки. Основний фактор передачі – харчовий.

07.05.2018 | 11:49
Район: 
Герцаївський район

Співфінансування енергоефективних заходів – відомий у європейських країнах механізм підтримки населення при утепленні житла. Саме такий принцип закладено у державну програму «теплих кредитів», розроблену Держенергоефективності та запроваджену Урядом у 2014 році.

 За роки дії програми у її перевагах пересвідчилися понад 400 тис. родин, у тому числі 1454 ОСББ.

07.05.2018 | 11:45
Район: 
Герцаївський район

Про це заявив Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, у прямому ефірі програми «Доброго ранку, Країно» на телеканалі «UA: Перший».

07.05.2018 | 10:50
Район: 
Герцаївський район

На жаль, сьогодні чимало працюючих не бачать проблеми в отриманні “тіньової” заробітної плати, кладучи до кишені “чисті доходи”. Надаючи згоду працювати нелегально, працівники позбавляють себе соціальних гарантій: оплати лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, оплачуваної відпустки, втрачають страховий стаж, а надалі – право на гідну пенсію.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-