Архів новини

05.09.2018 | 17:07
Район: 
Герцаївський район

Проект Міністерства юстиції України став можливим завдяки підтримці проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, та фінансується Урядом Канади.

05.09.2018 | 17:03
Район: 
Герцаївський район

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ
Кіцманська райдержадміністрація запрошує Вас взяти участь в обласному агропромисловому ярмарку
“БУКОВИНСЬКА ОСІНЬ-2018”
який відбудеться 30 вересня 2018 року на території клубу
сімейного відпочинку “Буковинська троя”
(с.Реваківці Кіцманського району)
Початок ярмарку о 10.00
На ярмарку можна придбати за цінами виробника:
- насіння бобових рослин
- зерно кукурудзи і пшениці
- борошно і висівки
- хлібобулочні вироби
- саджанці плодових дерев та
декоративних рослин
- овочі і фрукти
- живих птицю та тварин
- живу рибу
- м’ясні вироби
- яйці

05.09.2018 | 16:59
Район: 
Герцаївський район

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області повідомляють:
за вісім місяців 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 27 нещасних випадків, чотири із них - зі смертельним наслідком.
У соціально - культурній сфері мали місце 7 нещасних випадків.
По два нещасні випадки зафіксовано у будівельній галузі, машинобудуванні, на підприємствах пошти та зв’язку, у легкій текстильній промисловості, на виробництві деревини , у лісовому господарстві, у харчовій промисловості.

05.09.2018 | 15:37
Район: 
Герцаївський район

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-розсилок. У зв'язку з цим, запрошуємо всіх пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до найближчого сервісного пункту обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, надати відповідні контактні дані мобільного зв'язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби.

05.09.2018 | 14:41
Район: 
Герцаївський район

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
З початку року на території Герцаївського району виникло 30 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди.
За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-