Архів новини

06.09.2018 | 16:41
Район: 
Герцаївський район

На прес-конференції у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук презентував ключові здобутки, яких вдалося досягти завдяки плідній роботі над розвитком сфери енергоефективності та відновлюваної енергетики впродовж останніх 4 років, зокрема:
 понад 1,1 млрд євро залучених «зелених» інвестицій у проекти відновлюваної енергетики;
 6 млрд м3 заощадженого газу у рік;
 1,2 млрд євро щорічної економії на закупівлі газу;
 190 укладених ЕСКО-контрактів;
 7 млрд грн. інвестицій в утеплення житла.

06.09.2018 | 16:29
Район: 
Герцаївський район

Фінляндія та Україна об’єднали зусилля і заснували спільний фонд для розробки проектів у відновлюваній енергетиці та енергоефективності.
«Фінсько-український трастовий фонд - результат плідної співпраці МЗС Фінляндії та Держенергоефективності, започаткованої підписанням відповідного Меморандуму у 2017 р. під час візиту Президента України П. Порошенка до Фінляндії», - пояснив Костянтин Гура, радник Голови Держенергоефективності, презентуючи Фонд на семінарі щодо кращих механізмів розвитку «чистої» енергетики на основі досвіду скандинавських країн.

06.09.2018 | 15:48
Район: 
Герцаївський район

Сьогодні, 6 вересня 2018 року, у Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості відбувся тематичний «День відкритих дверей» для безробітних та шукачів роботи, яким найважче працевлаштуватися. А це люди, яким до настання пенсійного віку залишилося 10 і менше років, а також люди з інвалідністю.

06.09.2018 | 15:43
Район: 
Герцаївський район

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, працівниками Герцаївського РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області 06 вересня 2018 року в с.Круп’янськ, Гераївського району було проведено профілактичну бесіду на протипожежну тематику з мешканцями села. Під час проведеної роботи було здійснено обхід 14 домоволодінь та роздано 37 примірників памяток.
Мешканцям села акцентувалась увага на виконання наступних основних вимог пожежної безпеки:
• розетки, електромережа та електроподовжувачі мають бути справними, аби не виникло короткого замикання;

06.09.2018 | 11:01
Район: 
Герцаївський район

Не задекларовану зайнятість виявили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області у фізичної особи - підприємця у Чернівцях.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-