Архів новини

24.09.2018 | 15:06
Район: 
Герцаївський район

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертається до суб’єктів господарювання регіону й роз’яснює:
задекларована праця - оплачувана діяльність на основі трудового договору, який забезпечує соціальні гарантії та права працівників.
Не задекларована праця - оплачувана діяльність (робота), яка офіційно не оформлена, або не повністю оформлена відповідно до чинного законодавства.
Використання незадекларованої праці є грубим порушенням трудового законодавства і тягне за собою сувору відповідальність перед Законом.
Роботодавець використовує незадекларовану працю, якщо:

24.09.2018 | 09:23
Район: 
Герцаївський район

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, працівниками Герцаївського РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області 21 вересня 2018 року в с. Цурень, Гераївського району було проведено профілактичну бесіду на протипожежну тематику з мешканцями села. Під час проведеної роботи було здійснено обхід 13 домоволодінь та роздано 35 примірників памяток.
Мешканцям села акцентувалась увага на виконання наступних основних вимог пожежної безпеки:
• розетки, електромережа та електроподовжувачі мають бути справними, аби не виникло короткого замикання;

24.09.2018 | 09:18
Район: 
Герцаївський район

Оскільки між Пенсійним фондом та органами соціального захисту населення налагоджена система обміну інформацією, особисто звертатися за довідками для призначення субсидій, пільг та інших соціальних допомог не потрібно. Органи соцзахисту зобов’язані самостійно здійснювати запит до органів Фонду на отримання потрібних документів без залучення громадян. Пенсійна служба у відповідь оперативно надає всі необхідні дані.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-