Архів новини

12.10.2018 | 10:47
Район: 
Герцаївський район

Напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва на Буковині з’явилися біл-борди із зображенням козака, який ніби Святий Юрій-змієборець перемагає двоголового змія. Як з’ясувалося, серію плакатів, присвячених самовідданій боротьбі українців проти країни-агресора, створив талановитий вітчизняний художник Андрій Єрмоленко. В окремих сюжетах митець також показав роль та місце у цьому запеклому протистоянні Служби безпеки України.

12.10.2018 | 10:44
Район: 
Герцаївський район

Органи Пенсійного фонду в Чернівецькій області докладають максимум зусиль до ліквідації заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України. Завдяки проведеній роботі за період з початку року (січень-вересень) заборгованість зменшилась на 0,3 млн. грн. Спільно з органами державної виконавчої служби вдалось погасити борги ФГ "Мічурінський" (3,9 тис. грн.), ТОВ „Мехтрансбуд” (4,2 тис. грн.), ТзОВ "Воля" (21,6 тис. грн.), зменшити заборгованість з відшкодування фактичних витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пільгових пенсій СВК "Ванчиківці" (6,2 тис.

12.10.2018 | 10:42
Район: 
Герцаївський район

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:
у вересні 2018 року на підприємствах краю сталося два нещасних випадки, в яких травмувалося двоє працівників.
Нещасні випадки мали місце у сферах енергетики та торгівлі.
Події, під час яких травмувалися працівники:
падіння з висоти (1);
інші види (1).
Випадків виробничого травматизму зі смертельним наслідком у цьому періоді не зафіксовано.
Загалом за дев’ять місяців 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 29 нещасних випадків, чотири з них - зі смертельним наслідком.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-