Голова райдержадміністрації Віорел Ястремський провів ряд робочих зустрічей та нарад з метою ефективного формування районного та місцевих бюджетів в контексті децентралізації влади


  • 04/12/2018
Голова райдержадміністрації Віорел Ястремський провів ряд робочих зустрічей та нарад з метою ефективного формування районного та місцевих бюджетів в контексті децентралізації влади

       З метою забезпечення  ефективного бюджетного процесу в районі, узгодження питань спільного з Герцаївською та Острицькою ОТГ фінансування об’єктів соціальної інфраструктури, забезпечення безперебійного функціонування всіх сфер життєдіяльності району, головою районної державної адміністрації Віорелом Ястремським  ініційовано та проведено ряд робочих зустрічей та спільних з керівниками ОТГ нарад. В роботі нарад також взяли участь голова районної ради Віктор Чукля та його заступники.

      Зокрема, було вироблено план спільних дій в сфері утримання в наступному році мережі центральної районної бібліотечної системи, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Герцаївської музичної школи з її філією в с. Байраки, районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), трудового архіву та інших установ, які потребують співфінансування з районного бюджету та бюджетів Острицької та Герцаївської об’єднаних територіальних громад.

     У частині використання коштів увага акцентувалась на необхідності формування найбільш оптимальної структури бюджетних видатків, створенні в установах ефективних управлінських апаратів та упередженні випадків  нераціонального витрачання бюджетних коштів. В результаті спільних багатогодинних дискусій та ретельного фінансового аналізу прогнозних показників бюджетів, сторонам вдалося виробити компромісні рішення по кожній спірній статті видатків.

 

 

Коментарі