В районному центрі привітали військовослужбовців з Днем Збройних сил України


  • 06/12/2018
В районному центрі привітали  військовослужбовців з Днем Збройних сил  України

Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Глібочану та заступник голови районної ради Костянтин Танас привітали сьогодні з Днем Збройних сил України військовослужбовців району.

      З нагоди свята в районному Будинку дозвілля для дітей та молоді для захисників було організовано урочистості та святковий концерт, організований місцевими аматорами культури. На заходи були запрошені військовослужбовці, учасники АТО та операції об’єднаних сил, працівники районного військового комісаріату. Звертаючись до них, перший заступник голови зазначила, що Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. «Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи», - підкреслила Тетяна Глібочану та побажала військовим здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

     Також з вітальним словом до присутніх в цей день звернувся районний військовий комісар Сергій Мельник. З нагоди свята ряд військовослужбовців та учасників бойових дій на сході України отримали відзнаки Президента України, Подяки та спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

 

Коментарі