У Чернівцях підбили підсумки проведених у 2018 році антитерористичних заходів


  • 11/01/2019
У Чернівцях підбили підсумки проведених у 2018 році антитерористичних заходів

В Управлінні СБ України в Чернівецькій області відбулось підбиття підсумків проведених у 2018 році антитерористичних заходів.

У спільнійнараді взяли участь керівники регіональних підрозділів СБУ, Нацполіції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, представники органів державної влади і місцевого самоврядування.

Учасники заходувизначили коло наявних в регіоні викликів терористичного характеру та проаналізували станготовності суб’єктівборотьби з тероризмом до виконання завданьз протидії потенційним загрозам.Представники Координаційної групи АТЦ відзначили високий рівень міжвідомчої взаємодії та підготовки особового складу до виконання завдань із запобігання терористичним загрозам та диверсіям.

Начальник регіонального Управління СБУ Руслан Сторожук подякував присутнім за ефективну співпрацюу питаннях реалізації превентивних заходів на важливихстратегічнихоб’єктах. За виявлений під час проведення антитерористичних заходів високий професіоналізм сімомпредставникамсуб’єктів боротьби з тероризмом були врученіпам`ятні відзнаки‒«Знак Антитерористичного центру при Службі безпеки України».

 

Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Коментарі