Ярмарок «Зроби крок до майбутнього» відбувся на Герцаївщині


  • 14/05/2019
Ярмарок «Зроби крок до майбутнього» відбувся на Герцаївщині

10 квітня на базі Тернавського  навчально-вихового комплексу Герцаівська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості провела Ярмарок професій «Зроби крок до майбутнього».

Ярмарок відвідали майже 150 учнів 9 - 11 класів загальноосвітніх шкіл  Дяківецький НВК, Куликівський НВК,Хряцьківський НВК.

     «Дуже важливо кожній людині зробити вдалий вибір професії, яка буде приносити моральне та матеріальне задоволення, допоможе в майбутньому реалізувати себе. Сподіваюся, що сьогоднішній захід допоможе молоді не просто обрати професії, але й зорієнтуватися, хто потрібен на сучасному ринку праці», – зазначив у вітальному слові фахівець з профорієнтації Герцаївської районної   філії Чернівецького обласного центру  зайнятості  

       На ярмарку професій Чернівецький транспортний коледж, Чернівецьке вище професійне  училище радіоелектроніки,, Чернівецьке професійное училище №3  презентували професії, за якими готують висококваліфікованих спеціалістів.

Майбутні радіомеханіки, фотограф, електромонтери, майстери діагностики проводили майстер-класи,обслуговування і ремонт споруд та об’єктів колійного господарства,технічного обслуговування і ремонт вагонів,організація перевезень і управління на автомобільному транспорті,обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів,перукарів,кравець закрійник майстер  класс демонструючи свої навички та вміння;  розповіли  старшокласникам про діяльність своїх закладів, поспілкувалися зі учнями, поділись досвідом кар’єрного зростання,  взяли участь у дискусії щодо проблем якості освіти та підбору персоналу.

Дуже цікавим був показ моделей та майстер-клас із кравців майстерності учнів Чернівецького вище професійне училище №3.

Для школярів, які ще не визначились зі своїм професійним майбутнім або сумніваються у правильності вибору професії, працювала «Експрес-тестування». Там можна було пройти профдіагностичне тестування, результати якого показують нахили та здібності людини. «Будуєте кар’єру, але не знаєте з чого почати? Завітайте до служби зайнятості, пройдіть профорієнтаційні тести, які допоможуть зрозуміти, до чого у вас схильність, а також отримайте консультації фахівців щодо побудови вашого професійного майбутнього», – наголосили фахівці служби зайнятості.

Герцаївської районної філії обласною службою зайнятості протягом січня-травня 2019 року проведено 3 ярмарки професії, у яких взяли участь понад 409 осіб.

 

Коментарі