Новини

19.10.2018 | 14:52
Район: 
Герцаївський район

18 жовтня 2018 року у м. Новоселиці для учнів 8-9 класів десяти шкіл Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості організували профорієнтаційні майстер-класи «Доторкнись до професій».

19.10.2018 | 09:26
Район: 
Герцаївський район

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів взяв участь в конференції «Європейські реформи в Україні: доступна освіта, якісна медицина, достойна пенсія». Проведення заходу здійснювалося в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за підтримки Європейського Союзу, Міжнародного фонду «Відродження», громадської організації «Інституту економічних досліджень та політичних консультацій».

19.10.2018 | 09:21
Район: 
Герцаївський район

Вчора, 18 жовтня, з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Герці відбулася міжнародна акція «Тихий марш».
Близько сотні людей зібралося на центральній площі міста і вирушили тихою ходою до районного будинку культури. Дорогою волонтери та працівника соціальних служб роздавали агітаційні матеріали, які попереджали людей про небезпеку цього явища.

17.10.2018 | 15:14
Район: 
Герцаївський район

Управління Держпраці у Чернівецькій області попереджає суб’єктів господарювання про можливість появи на підприємствах, в установах, організаціях регіону шахраїв під виглядом інспекторів праці.
У різний спосіб шахраї вимагають у підприємців кошти ніби то в обмін на не проведення заходів державного нагляду, або ж зменшення сум накладених раніше штрафних санкцій.
Управління Держпраці у Чернівецькій області закликає роботодавців до пильності й до уточнення даних осіб, котрі представилися інспекторами Держпраці, або інспекторами праці органів місцевого самоврядування.

17.10.2018 | 12:26
Район: 
Герцаївський район

Якість саджанців суттєво впливає на стан саду та його майбутню врожайність. Звертаємо увагу на те, що саджанці районованих сортів краще купувати в місцевих спеціалізованих плодово-ягідних розплідниках, а також у розплідниках дослідних станцій, які внесені до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на поточний рік, де зазвичай вирощують високоякісний посадковий матеріал.

17.10.2018 | 09:16
Район: 
Герцаївський район

Пізнати себе, зазирнути у світ професій, дізнатися куди піти вчитися, отримати консультації фахівців Чернівецького ОБЛАСНОГО центру зайнятості зможуть учні 8-9 класів шкіл Новоселицької ОТГ.
20 локацій, понад 20 професій! Ковалі, перукарі, столяри, реставратори, сантехніки, фотографи, фінансисти, модельєри, кондитери, профконсультанти і не тільки демонструватимуть свої вміння і презентуватимуть свої професії.
Найактивніших учасників відзначать!
Під час заходу працюватимуть фотозони «Урожайна осінь», «Ательє модистка», «Народні промисли Новоселиччини».
Відкриття о 13:00.

16.10.2018 | 09:37
Район: 
Герцаївський район

Станом на 11 жовтня 2018 року в Чернівецькій області – 2467 актуальних вакансій. Необхідні фахівці переважно робітничих професій. А найбільше зараз є потреба у операторах котелень. В базі даних Чернівецького ОЦЗ – 319 вільних робочих місць. 60 роботодавців потребують таких спеціалістів. Зокрема це школи, лікарні, садочки області. Найбільше вакансій операторів котелень має «Чернівцітеплокомуненерго» - 232.

16.10.2018 | 09:33
Район: 
Герцаївський район

В межах реалізації проекту «Підтримка регіонального діалогу щодо реалізації пенсійної реформи в Чернівецькій області» на засіданні круглого столу відбулося обговорення теми «Пенсійне страхування сьогодні – гідна пенсія завтра».

15.10.2018 | 14:51
Район: 
Герцаївський район

В районному будинку дозвілля дітей та молоді днями було проведено урочистості та святковий концерт, присвячені Дню Захисника України. На заходи були запрошені військовослужбовці, учасники бойових дій на Сході України, прикордонники, представники силових відомств тощо.

12.10.2018 | 10:47
Район: 
Герцаївський район

Напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва на Буковині з’явилися біл-борди із зображенням козака, який ніби Святий Юрій-змієборець перемагає двоголового змія. Як з’ясувалося, серію плакатів, присвячених самовідданій боротьбі українців проти країни-агресора, створив талановитий вітчизняний художник Андрій Єрмоленко. В окремих сюжетах митець також показав роль та місце у цьому запеклому протистоянні Служби безпеки України.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-