Агропромислова виставка-ярмарок "Буковинська осінь-2018"

02.10.2018 | 10:47
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Герцаївський район

30 вересня у селі Реваківці Кіцманського району на території кінно-спортивного клубу "Буковинська Троя" за підтримки обласної державної адміністрації проведено обласну агропромислову виставку-ярмарок "Буковинська осінь-2018".

Цей захід є своєрідним підсумком клопіткої та напруженої праці аграріїв краю, без якої не було б достатку в наших родинах, не було б економіки в районах та області.

Герцаївщина також представила на ярмарку свою продукцію. За сприяння місцевих аграріїв та фермерів районною державною адміністрацією організовано яскраву виставку експозицій місцевих товаровиробників та народних умільців. Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації висловлює вдячність за допомогу в організації виставки фермерським господарствам «Хуцану» (керівник Михайло Хуцану), «Інтерагроком» (керівник Михайло Лис), «Еко м’ясо «Нік» (керівник Микола Чербул), СВПК «Перемога» (керівник Віорел Щвабу), ДПДГ «Чернівецьке» (керівник Віктор Сташку), ТОВ «Піко-Інвест» (керівник Іван Плешка), ПП «Колос» а також Банченському Свято-Вознесенському монастирю.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-