Герцаївський РС УДСНС України у Чернівецькій області інформує

10.05.2018 | 09:53
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Герцаївський район

Станом на 08.05.2018 року на території Герцаївського району виникло 14 пожеж проти 13 за аналогічний період 2017 року.

 Прямі збитки від пожеж складають 685000 грн. проти 874 000 грн. В результаті пожеж знищено та пошкоджено 7 будівель та 1 автомобіль. Із 14 пожеж 4 пожежі виникли на відкритій території із-за людської необережності, а саме через спалювання сміття та сухої рослинності.

 З настанням пожежнонебезпечного  періоду зростає ймовірність виникнення пожежі в лісовій місцевості краю. Вогонь – із поєднанням деревини та кисню, стає причиною негативних наслідків для природи, здоров’я, а іноді й життя людини. У зв’язку із цим представниками Герцаївської РДА та Герцаївського РС УДСНС України у Чернівецькій області перевірено готовність місцевих пожежних команд в с. Цурень, с. Горбово, с. Мольниця та с. Байраки. За результатами перевірки встановлено що підрозділи готові до реагування на події різного характеру.

 Також керівництво Герцаївський РС УДСНС України у Чернівецькій області, органів виконавчої влади та органами місцевого самоврядування звертається до мешканців краю з прозьбою дотримуватись основних правил пожежної безпеки, а саме:

- не спалюйте суху траву в лісовій смузі та на відстані меншій ніж 50 метрів від лісу;

- не спалюйте рештки із садибних ділянок в вітряну погоду;

- не дозволяйте дітям стежити за вогнищем, спалювати рослинні рештки із садибних ділянок, спалювання трави на полях, пасовищах;

- обкошуйте пасовища та садибні ділянки смугами не менше ніж 10 метрів від  лісових насаджень;

- не розводьте багаття в лісовій місцевості.

 Збережемо природу для майбутніх поколінь!

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-