Методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства

03.03.2018 | 11:13
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Герцаївський район

З метою роз'яснення одного з ключових етапів медичної реформи МОЗ України оновило Методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. В оновлених Методичних рекомендаціях враховано досвід тих закладів, що вже почали цей шлях, і детальніше прописано аспекти процесу перетворення.

 Автономізація закладів первинної медичної допомоги є основним завданням реформи на перше півріччя 2018 року. Перетворення медзакладів із бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства є обов'язковою умової їхнього приєднання до реформи згідно із Законом України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" № 2168-VIII від 19.10.2017.

Додаток: Методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства на 84 стор.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-