Під час засідання колегії обговорили питання дотримання норм законодавства при призначенні (перерахунках) пенсії на пільгових умовах

28.09.2018 | 10:29
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Герцаївський район

Про стан виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та виплати пільгових пенсій обговорили на засіданні колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайлові Романіву.
Станом на 1 вересня 2018 в області одержують пенсію за віком на пільгових умовах, призначену в різних роках, 13104 особи. З них за роботу в шкідливих умовах праці за Списком №1 – 1787 осіб; за Списком №2 – 5836 пенсіонерів.
На засіданні колегії відмітили, що в області продовжує проводитись багатоступеневий контроль за правильністю прийняття рішень про призначення пенсій за віком на пільгових умовах. Всі надані заявниками документи, що дають право на пільгове пенсійне забезпечення детально аналізуються, а рішення приймаються лише після проведення зустрічних перевірок достовірності їх видачі. Зазначені заходи дали змогу унеможливити допущення помилок чи прийняття рішень на підставі документів, які містять недостовірні дані, що могло призвести до надміру виплачених коштів.
Очільник пенсійної служби краю Михайло Романів зосередив увагу присутніх на необхідності продовжувати роботу щодо надання допомоги громадянам краю у зборі та підготовці документів для підтвердження стажу роботи, що дає право на призначення пенсії. Наголосив на посиленні контролю за станом опрацювання пенсійної документації та безумовного дотримання норм законодавства при призначенні (перерахунках) пенсій.
Під час колегії також обговорили питання організації обслуговування громадян, співпраці з соціальними партнерами, популяризації електронних сервісів Пенсійного фонду України.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-