Райдержадміністрація оголошує І тур щорічного конкурсу "Кращий державний службовець"

05.03.2018 | 17:29
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Герцаївський район

Відповідно до порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (зі змінами) та Методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби України від 15.02.2012 № 29, розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.03.2018 р. № 83-Р «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»», Герцаївська районна державна адміністрація оголошує І тур конкурсу «Кращий державний службовець». 

    Конкурс має на меті зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

    Номінації Конкурсу «Кращий керівник» беруть участь державні службовці категорії "Б" : вимоги – загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш, як один рік; «Кращий спеціаліст» беруть участь державні службовці категорії "В" : вимоги – загальний стаж державної служби не менш, як два роки. У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

     Для участі у конкурсі подаються документи організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу: 1. заява про участь у Конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення заявника із Порядком проведення Конкурсу; 2. копія особової справи державного службовця встановленого зразка; 3. подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу; 4. за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо). Документи приймаються до 22 березня 2018 року.

   За довідками з питань організаційно-методичного забезпечення проведення І етапу Конкурсу звертатися до відділу управління персоналом та нагород апарату райдержадміністрації за тел. 2 -13 - 87

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-