В районі проведено різноманітні заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом

10.05.2018 | 11:24
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Герцаївський район

Впродовж 8-9 травня в Герцаївському районі тривали заходи, присвячені Дню пам'яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом. Заходи були направлені на вшанування пам'яті загиблих у другій світовій війні та в ході АТО на сході України, надання допомоги ветеранам та військовослужбовцям, максимальне охоплення заходами учнівської молоді задля збереження пам'яті про непересічну роль українців у перемозі над нацизмом.

    Так, 8 травня в м. Герца відбулися урочистості за участі голови районної державної адміністрації Віорела Ястремського, голови районної ради Віктора Чуклі, учасників війни, ветеранів праці, військовослужбовців, учасників АТО, громадськості. Учасники заходу вшанували пам'ять українців, загиблих у другій світовій та учасників АТО хвилиною мовчання та покладанням вінків та квітів до пам'ятника загиблим воїнам. Низка ветеранів війни та учасники бойових дій на сході України отримали від імені районної та міської влади грамоти, продуктові набори та матеріальну допомогу. Також керівники відвідали на дому та привітали зі святом хворих та престарілих учасників війни.

    9 травня в районному центрі працівниками центральної районної бібліотеки спільно з аматорами культури та районним військовим комісаріатом для ветеранів було організовано художньо-мистецьку програму, святкове частування у військово-польових умовах, подарункові набори. Керівники районної влади в цей день взяли участь в урочистих заходах, які традиційно проводились на території меморіального комплексу в с. Маморниця Острицької ОТГ, де також вручили низку грамот та нагород місцевим ветеранам та учасникам АТО.

   

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-