Звернення голови РДА Віорела Ястремського з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

08.05.2018 | 12:45
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Герцаївський район

                                                              Дорогі земляки !

 Вітаю вас з 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі,  Днем пам’яті та примирення !

 73 роки відділяють нас від історичного травня 1945-го, коли закінчилася одна з найжорстокіших воєн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила землю.

 У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

 Низько схиляємо голови і віддаємо шану кожному Українському героєві, що в час воєнного лихоліття боровся за визволення рідної землі від тоталітарних загарбників. Пам’ять про кожного воїна, кожну жертву і кожного рятівника України є і буде для нашого народу вічною і нероздільною.

                                                             Шановні ветерани !

Низький  уклін за Ваш подвиг, за порятунок людства від чуми нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

                                                             Дорогі захисники Вітчизни !

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добра і благополуччя !

Вірю, що День пам’яті та примирення і День Перемоги слугуватимуть гуртуванню та єднанню української нації у боротьбі з агресором, який зазіхає на нашу землю і нашу незалежність та додасть усім нам наснаги, мудрості, наполегливості на шляху до миру і кращого майбутнього, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави.

З повагою, голова районної державної адміністрації

                                                                                                 Віорел Ястремський

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-