Інформація про забезпечення Герцаївською райдержадміністрацією контролю за здійсненням виконавчими органами сільських, міської рад району, делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2015 року

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року № 339  районною державною адміністрацією проведено аналіз контролю за здійсненням виконавчими комітетами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади у І півріччі 2015 року.

   Протягом І півріччя 2015 року районною державною адміністрацією проведені  комплексна та  тематичні перевірки виконання делегованих повноважень органами виконавчої влади та надана методична допомога виконкомам   сільських рад.

У І півріччі 2015 року виконавчими комітетами міської та сільських рад району розглянуто 198 питань з делегованих повноважень.

  Розглянуті виконкомами місцевих рад району питання стосуються сфер: соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку – 31; бюджету, фінансів і цін – 7;управління комунальною власністю – 1; житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку – 27;будівництва – 10;освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту – 15,регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища – 13;соціального захисту населення – 46,оборонної роботи – 6;забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян – 42.

  Найбільше питань розглянуто за ст. 30 «Повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку» та ст. 38 « Повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян», найменше розглянуто питань, передбачених ст. 36 (повноваження в галузі оборонної роботи). Не розглядались питання  з делегованих повноважень, передбачених ст. 35 (повноваження в галузі зовнішньоекономічної діяльності), ст. 37 (повноваження  щодо вирішення питань адміністративно-територіального устрою) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 Слід відмітити, що порівняно з І півріччям 2014 року кількість прийнятих виконавчими комітетами органів місцевого самоврядування району рішень з питань делегованих повноважень органів виконавчої влади зменшилась на 12 рішень.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-