Про стан розгляду звернень громадян до Герцаївської районної державної адміністрації впродовж ІІ кварталу 2016 року

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

На виконання  листа обласної державної адміністрації від 31 травня 2016 року №3\2838 щодо  виконання листа Адміністрації Президента України від 30 травня 2016 року № 03-01\1267 в райдержадміністрації протягом ІІ кварталу 2016 року вжито комплекс заходів організаційного та інформаційно-аналітичного характеру, спрямованих на дотримання вимог законодавства щодо забезпечення конституційних прав і свобод громадян

Виїзні прийоми громадян головою райдержадміністрації протягом
звітного періоду було проведено у  Тернавській, Молницькій, Байраківській сільських радах. Під час прийому були порушені питання земельних відносин, якості надання послуг з пасажироперевезення, об’єднання громад, з них 4 звернення залишено на контролі. На виконання розпорядження райдержадміністрації від 04.06.2014 року №125-р «Про виїзні прийоми громадян», керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації було проведено виїзні прийоми у Молницькій, Цуренській та Петрашівській сільських радах, надані консультації з різних питань.

З метою посилення виконавської дисципліни щодо дотримання термінів розгляду звернень громадян, відділом документообігу, контролю та розгляду звернень громадян апарату райдержадміністрації проводиться щомісячне інформування голови райдержадміністрації щодо дотримання термінів реагування на звернення громадян як до обласної,так і до районної державних адміністрацій. Протягом звітного періоду перевірено стан ведення діловодства та роботи зі зверненнями громадян у 3 структурних підрозділах райдержадміністрації.

З метою вивчення та удосконалення роботи по проведенню прийому громадян у райдержадміністрації та сільських радах району, згідно плану роботи відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян на 2016 рік, проведено  нараду та  семінар-навчання при керівникові апарату за участю секретарів міської та сільських рад та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, де розглядались питання підсумків роботи зі зверненнями громадян у І кварталі 2016 року, стан дотримання термінів розгляду звернень. За підсумками роботи у першому кварталі 2016 року була проведена нарада з особистого звітування керівників структурних підрозділів райдержадміністрації з питань роботи із зверненнями громадян. На засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян у ІІ кварталі 2015 року було розглянуто 3 проблемних звернення.

Протягом ІІ кварталу 2016 року  до районної державної адміністрації надійшло 165  звернень, що на 120 звернень більше, ніж за відповідний  період 2015 року. З цієї кількості 26звернень надійшло від громадян на особистому прийомі, 116  письмово та 23 через органи влади  вищого рівня. З загальної кількості вирішено позитивно 75 звернень, 40 дано роз'яснення, 24відмовлено та 26 знаходяться у стадії розгляду.

Протягом  звітного періоду  2016 року до вищих органів влади надійшло 23 письмовихзвернень, що на 7 звернення більше, ніж у 2015 році. З них: до урядової «Гарячої Лінії» КМУ – 13 звернень, до Адміністрації Президента України - 1 звернення, до обласної державної адміністрації – 8 звернень а також один адвокатський запит.

Збільшилась кількість колективних звернень громадян до районної державної адміністрації -  4 (проти 2 у 2015 р.), в яких підписалося 37 громадян.Колективні звернення надходили від вчителів Герцаївського ліцею щодо скарг на директора. Наразі триває судове розслідування. Повторно та дублетно, впродовж другого кварталу 2016 року, до райдержадміністрації  зверталась мешканка с.Горбово Падурару В.І.щодо відновлення постраждалого після пожежі будинку.

Із соціально захищених категорій громадян до обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації протягом ІІ кварталу 2016 року  звернулось:

 - 34 інвалід І,II,III гр. та  батьків дітей інвалідів в основному з питань надання матеріальної допомоги та дров для опалення;

  - 2 ветерана праці  з питання призначення субсидії;

 - 11 військовослужбовців з проханням надання дров для опалення та виділення земельної ділянки.

За рішенням комісії з питань надання матеріальної допомоги  за рахунок районної програми «Турбота», було виділено матеріальної допомоги на суму 71 тис.880 грн мало захищеним верствам населення району на лікування.

Протягом ІІ кварталу 2016 року в зверненнях громадян до районної державної адміністрації було порушено наступні питання: соціального захисту (122 проти 5 у 2015 р за рахунок збільшення кількості заяв по матеріальної допомоги), аграрної політики та земельних відносин (13 проти 8 у 2015 р), сімейного виховання, неповнолітніх - 3 звернення проти 5 у 2015 р, екології та природних ресурсів (1 проти 4 у 2015 р.), комунального господарства (7 проти 2 звернень у 2015 році), діяльності закладів освіти – 6 звернень проти 8 у 2015 році в основному  скарги на директора Герцаївськогг ліцею. Також надійшло 2 скарги щодо діяльності місцевих органів виконавчої влади та 1 скарга на діяльність працівника сільської ради.

 

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-