Рятувальники контролюють жнивну кампанію

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

На території Чернівецької області під час жнивної кампанії 2014-2015 років виникло 3 пожежі на хлібних масивах. 

29 липня 2014 року виникла пожежа на полі фермерського господарства  «КСВ» в селі Коритне, Вижницького  району Чернівецької області загальною площею 3 гектара. Внаслідок пожежі знищено пшеницю на корню на площі 3 гектара, врятовано 5 гектарів. Прямі збитки від пожежі 70 тис.грн. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

30 липня 2014 року виникла пожежа на полі зі стернею підприємства «Золотий колос» в селі Строїнці, Новоселицького району Чернівецької області. Пожежа охопила площу 5,8 гектара, 5,3 гектара стерні та 0,5 гектара пшениці на корені. Прямі збитки від пожежі 1,2 тис.грн. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

02 серпня 2015 року виникла пожежа на полі зернових культур ТОВ Агрофірми «Оршівська» за адресою: с. Давидівці, Кіцманського району Чернівецької області. Пожежа охопила площу  2,5 гектара. Причина пожежі  – необережне поводження із вогнем. Прямі збитки становлять – 74 тис.грн. Побічні збитки становлять – 113400 грн. Вогнем знищено 2,5 га пшениці на корені.         

З початку настання періоду збирання жнив на території Герцаївського району працівниками Герцаївського РС та ДПРЧ-13 проводиться профілактична, масово-роз'яснювальна робота серед населення краю з роз'ясненням “Щодо безпечного поводження на полях та біля них”, “Щодо заборони спалювання сухої рослинності та стерні на полях” та “Безпечного поводження у побуті”.

Також проведені інструктажі  працівникам агропідприємств району та розповсюджені агітаційні, застережні листівки на протипожежну тематику.

 

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-