В м. Герца проведено Суперкубок району з футболу

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

6 листопада на центральному стадіоні м. Герца в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції щодо формування відповідального ставлення молоді до свого здоров´я – «Відповідальність починається з мене», відбувся Суперкубок Герцаївського району з футболу.

      Як і у фіналі кубку району, між собою зустрілися  ФК Годиніка - володар Кубку Герцаївського району 2016 року та ФК Хряцька. Матч видався напруженим, але водночас і дуже видовищним. Обидві команди з усіх сил старалися здобути передостанній  трефей футбольного  сезону  2016 року.

      Основний час закінчився бойовою нічиєю 1-1, тож сильнішого виявляли під час футбольної лотереї. Тут і дався в знаки досвід ФК Годинівка, який переміг з рахунком 4-2. Таким чином футболісти з Годинівки виграли3 з 4титулівв ціому році, ставши чемпіонами, володарями кубку та суперкубку району.

         Церемонію нагородження проводив представники відділу освіти, молоді та спорту – Міну Павалакі та голова федерації футболу Герцаївського району Костянтин Кришмару, які вручили командам кубки, медалі та Почесні грамоти райдержадміністрації.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-