Відбувся відкритий кубок району з волейболу

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

В неділю, 04грудня 2016 року, в містіГерцапроведено відкритий кубок Герцаївського району з волейболу серед чоловічих команд, присвячений 25 річниці відновлення Герцаївського району. За кубок змагалися найкращі команди зГерцаївщини: ВК Дяківці, ВК Горбовата ВК Герца та гості з Глибоцького району – ВК Сучевени та з Новоселицького району – ВК Маршинці.  Серед основних організаторів турніру, який був проведений в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»,– відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, РО ВФСТ «КОЛОС».

Турнір пройшов у напружній, насиченій але чесній боротьді за головний волейбольний трофей Герцаївщини. Золоті медалі та головний кубок здобула команда ВК Сучевени Глибоцького району, срібні медалі та кубок за ІІ місце – команда ВК Горбова з Герцаївського району, бронзові медалі та кубок за ІІІ місце – ВК Маршинці, Глибоцького району. На IVмісці опинилася команда ВКДяківці, а на V місці ВК Герца.

Церемонію нагородження переможців турніру грамотами, медалями і кубками провів головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Міну Павалакі.

 

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-