ВИНОСИТЬСЯ НА ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РДА "ПРО СТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГЕРЦАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Герцаївська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об”єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Герцаївської районної державної адміністрації ”Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Герцаївської районної державної адміністрації”.

   Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України    “Про адміністративні послуги”, Постанови КМУ від 20.02.13 №118 ”Про затвердження Примірного положення про  центр надання адміністративних послуг”, з метою затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Герцаївської районної державної адміністрації.

З Проектом розпорядження можно ознайомитись за наступним посиланнями:

Проект розпорядження "Про затвердження положення про центр надання адміністративних послуг Герцаївської РДА

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвику підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, електронна адреса inform@dkrp.gov.ua; та на адресу  Герцаївськоїї районної державної адміністрації: 60500, Чернівецька область., м.Герца, вул. Шевченка, 9, електронна адреса rda_2005@mail.ru

     Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта (Герцаївська районна державна адміністрація) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об”єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-