Виноситься на обговорення Проект розпорядження голови РДА "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 18.12.2013 № 254-р"

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Керуючись ст.6, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року  № 118 «Про затвердження Примірного положення про Центр надання адміністративних послуг», з метою налагодження ефективного функціонування центру надання адміністративних послуг Герцаївської районної державної адміністрації:

 

1. Пункт 3.11. Положення про Центр надання адміністративних послуг Герцаївської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18.12.2013 року № 254-р «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг та перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Герцаївської районної державної адміністрації», яке зареєстроване в районному управлінні юстиції 23 грудня 2013 року за №4/216 виключити.

 

2. Відділу документообігу, контролю та розгляду звернень громадян апарату (Гуштюк М.П.) спільно з сектором правового забезпечення апарату районної державної адміністрації (Каланча В.В.), забезпечити  подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Герцаївського районного управління юстиції.

 

3. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату Герцаївської районної державної адміністрації (Цирді В.В.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.

 

5. Це розпорядження  набирає  чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його опублікування.

 

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови – начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації  В.Явецького.

 

 

 

 Голова районної

 державної адміністрації                                               В.Ястремський

 

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-