Виноситься на обговорення проект розпорядження районної державної адміністрації "Про затвердження Положення про районну евакуаційну комісію"

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Герцаївська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об”єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Герцаївської районної державної адміністрації ”Про затвердження Положення про районну евакуаційну комісію”.

  З Проектом розпорядження можно ознайомитись за наступним посиланням:

Проект розпорядження "Про затвердження Положення про районну евакуаційну комісію"

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвику підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, електронна адреса inform@dkrp.gov.ua; та на адресу  Герцаївськоїї районної державної адміністрації: 60500, Чернівецька область., м.Герца, вул. Шевченка, 9, електронна адреса rda_2005@mail.ru

    Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта (Герцаївська районна державна адміністрація) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об”єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-