Збережемо вирощене!

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Оскільки на Буковині розпочалась гаряча пора жнив, слід нагадати основні правила, щоб зберегти хліб від вогню. Адже щороку в Україні значну кількість гектарів зернових нищать пожежі, причинами виникнення яких є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, несправність зернозбиральної техніки, підпали, а також випалювання стерні.

У цей пожежонебезпечний період слід суворо дотримуватись вимог та     правил пожежної безпеки, адже вогонь у лічені хвилини може знищити хлібне  поле, наносячи значних матеріальних збитків, перекресливши працю всього  колективу господарства.З метою попередження виникнення пожеж на полях нагадуємо всім, хто  причетний до збирання зернових та роботи в полі, що:

--  палити цигарки та розпалювати багаття поблизу хлібних масивів забороняється;

-- сільськогосподарська техніка, що працює в полі, повинна бути забезпечена першочерговими засобами пожежогасіння;

--  перед виходом в поле слід перевірити справність систем живлення,    запалювання та змащування;

-- стоянку техніки, ремонт, заправку слід проводити у спеціально відведеному місці, яке потрібно оборати та забезпечити першочерговими засобами пожежогасіння і звуковими сигналами, трактором з плугом;

-- на хлібних масивах слід встановити знаки пожежної безпеки.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Тільки неухильне дотримання вимог правил пожежної безпеки допоможе уникнути виникнення пожежі та зберегти врожай від вогню!

 

Керівництво Герцаївський РС Управління ДСНС

у Чернівецькій області

 

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-