Герцаївський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області інформує

З початку року, на території Герцаївського району виникло 16 пожеж, з яких 12 у житловому секторі. У минулому році за аналогічний період виникло 14 пожеж, з них – 8 пожеж припадає на житловий сектор. З початку року на пожежах загинула одна особа, за минулий рік загинувших на пожежах немає.

Оскільки на Буковині розпочалась гаряча пора жнив, слід нагадати основні правила, щоб зберегти хліб від вогню. Адже щороку в Україні значну кількість гектарів зернових нищать пожежі, причинами виникнення яких є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, несправність зернозбиральної техніки, підпали, а також випалювання стерні.

На території Чернівецької області під час жнивної кампанії 2014-2015 років виникло 3 пожежі на хлібних масивах. 

29 липня 2014 року виникла пожежа на полі фермерського господарства  «КСВ» в селі Коритне, Вижницького  району Чернівецької області загальною площею 3 гектара. Внаслідок пожежі знищено пшеницю на корню на площі 3 гектара, врятовано 5 гектарів. Прямі збитки від пожежі 70 тис.грн. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

З початку року, на території Герцаївськогорайону виникло 11 пожеж, з яких 7 у житловому секторі. У минулому році за аналогічний період виникло 11 пожеж, з них – 8 пожеж припадає на житловий сектор. З початку року на пожежах загинула одна особа, за минулий рік загинувши на пожежах немає.

 

З настанням потепління зростає ймовірність виникнення пожежі  на відкритих територіях житлового секатора. Вогонь – із поєднанням деревини та кисню,стає причиною негативних наслідків для природи, здоров’я, а іноді й життя людини.

Протягом перших сонячних днів  зросла кількість пожеж пов’язаних із горінням сухої рослинності.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України, щоб уникнути смертельних  випадків  та травмування серед дітей, звертається до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території Герцаївського району виникло11пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди.

З настанням весняного періоду зростає ймовірність виникнення пожежі в лісовій місцевості краю. Вогонь – із поєднанням деревини та кисню,стає причиною негативних наслідків для природи, здоров’я, а іноді й життя людини.

Герцаївський РС УДСНС України у Чернівецькій області спільно із Тернавським та Герцаївським лісництвами звертається до мешканців краю звернути увагу на виконання основних вимог пожежної безпеки в весняний період.

Основними причинами пожеж в весняний період є:

Стан дотримання законодавства з питань пожежної безпеки культових споруд у державі викликає серйозне занепокоєння.

За період з 2002 року по 2016 рік на території Чернівецької області виникло 20 пожеж в культових спорудах. Причини пожеж розділялись в наступному випадку:

- 7 пожеж виникло в наслідок необережного поводження з вогнем;

- 5 пожеж внаслідок підпалів;

- 2 пожежі внаслідок розряду блискавки;

Працівниками Герцаївського РС та ДПРЧ-13 УДСНС України у Чернівецькій області з метою попередження пожеж та нещасних випадків внаслідок факторів горіння, проводилися профілактичні заходи в житловому секторі с.Мольниця Герцаївського району. Під час відпрацювання житлового сектору працівники відвідали більше 10 домоволодінь, з десятками громадян були проведені інструктажі з питань дотримання правил безпеки у побуті та роздані тематичні пам’ятки та листівки.

Акцентувалась  увага на виконання наступних основних вимог пожежної безпеки:

З метою вивчення і використання на практиці правил поведінки при пожежі, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності працівниками Герцаївського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області спільно з керівництвом Всеукраїнського центру реабілітації інвалідів «Віра, Надія, Любов» с.Банчени були проведені практичні навчання на тему «Дії працюючого персоналу центру у випадку ви

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-