Герцаївський районний військовий комісаріат

З 1 жовтня розпочалися заходи з планування та обов'язкового призову громадян України віком до 43 років на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

 Срок служби - 18 місяців;

 Зарплата від 9000 грн на місяць;

 Зберігається місце роботи та середньомісячна заробітня плата;

 Забезпечується 100% формою одягу;

 Гарантується повний соціальний пакет;

НАКАЗ

 

військового комісара Герцаївського

районного вiйськового комiсаріату

 

НА ЗАХИСТ БАТЬКІВЩИНИ

У час, коли в країні триває неоголошена війна, нашій державі потрібна професійна армія.

Професійно підготовлений солдат-контрактник - це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.

ДЕРЖАВА ГАРАНТУЄ:

- стабільне грошове забезпечення;

- речове забезпечення;

- можливість кар’єрного зросту;

НА ЗАХИСТ БАТЬКІВЩИНИ  

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

З метою якісного та організованого проведення призову громадян Герцаївського району на строкову військову службу 05 травня 2016 року в залі засідань районної державної адміністрації проведено засідання районної призовної комісії під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Глібочану.

Останнім часом у ЗМІ розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО. Головна військова прокуратура роз’яснює та повідомляє, що всі кримінальні провадження про самовільне залишення військовослужбовцями місця служби зареєстровані виключно на підставі письмових повідомлень про це командування частин і підрозділів відповідно до вимог КПК України.

Герцаївський РВК інформує, що проводиться набір громадян бажаючих проходити військову службу за контрактом у військових частинах Військово-Морських Сил України Збройних Сил України.

Військова служба у військово-морських силах України - це гарна школа життя, в тебе є можливість проявити себе з самого кращого боку, зрозуміти чого ти дійсно вартий, стати справжнім професіонал своєї справи і захисником своєї країни і сім’ї.

НАКАЗ

військового комісара Герцаївського

районного вiйськового комiсаріату

04.04.2016 р.                                                                                                  м. Герца   № 32

 

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ ЦЕ:

гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці)від 7000 грн (офіцерам від 9000 грн);

додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);

вільний вибір місця та умов служби по всій території Україні;

можливість зробити кар'єру;

З 28 березня по 03 квітня 2016 року в Сторожинецькому районі Чернівецької області на військовому полігоні “Прибан” проходили збори загону оборони Хотинського району, в яких взяли участь і військовозобов'язані Герцаївського району. В цей складний для держави час, не ховаючись в кущі та незважаючи на зайнятість як вдома так і на роботі, хлопці гідно і рішуче опановували (а дехто просто згадував) навички поводження з військовою зброєю, бойового злагодження, мінно-вибухової справи, контрдиверсійної боротьби та іншого.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-