обговорення змін до Конституції України

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман взяв участь у засіданні правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Головною темою зібрання були децентралізація та посилення ролі місцевого самоврядування. Глава парламенту наголосив, що питання місцевого самоврядування і децентралізації влади є надзвичайно важливими з точки зору реалізації реалізації можливості територіальних громад. І запевнив, що питання децентралізації є пріоритетом номер один в його роботі.

23 вересня під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Рибака відбувся обласний узагальнюючий захід з обговорення змін до Конституції України. Участь у підбитті підсумків публічних дискусій, що тривали в області з липня по вересень, взяли голови районних державних адміністрацій, міські та селищні голови, а також науковці та експерти.

В ході дискусій 10.09.2014 р. учасники обговорення висловили підтримку доцільності конституційних змін щодо реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні та сформували низку конкретних пропозицій та зауважень до  проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)". Проект Закону «Про внесення змін до Конституції України» в частині децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування загалом підтримано.

10 вересня в приміщенні районної державної адміністрації відбувся районний підсумковий захід стосовно узагальнення опрацьованих пропозицій, що надійшли в рамках обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. В обговоренні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Октавіана Магаса, заступник голови районної рада Віктор Чукля, керівники установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування, депутати усіх рівнів та ЗМІ.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-