"Відповідальність починається з мене"

09.04.2018 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" в селі Тернавка проведено традиційний турнір з міні-футболу«Кубок села Тернавка» який розігрується серед команд хуторів Тернавської сільської ради.  Ці змагання були організовані та проведенівідділом освіти, молоді та спорту та ДЮСШ «КОЛОС». У турнірі взяли участь 6 команд: ФК Центр-ветерани, ФК Камянка, ФК Школа, ФК Школа-2, ФК Савінешти, ФК Табунівка.

26 листопада у приміщені Районного будинку культури, Герцаївська районна федерація футболу під керівництвом Костянтина Кришмару провела церемонію нагородження переможців і призерів чемпіонату району з футболу 2017 року серед юнаків та дорослих.

4 листопада на стадіоні села Горбова в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції щодо формування відповідального ставлення молоді до свого здоров´я – «Відповідальність починається з мене», відбувся Суперкубок Герцаївського району з футболу.

10 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спортуна стадіоні  с. Горбова відбувся фінал Кубка району з футболу серед дорослих та юнаків. Цьогоріч на Герцаївщині відбувся Чемпіонат у Кубок району з футболу серед юнаків. Для виявлення найкращого між собою серед юнаків зустрілися чемпіонату ФК "Годинівка” та ФК «Стяуа» Великосілля. Кращими виявилися юнаки з Годинівки які виграли з рахунком 1-0.

В неділю, 23 квітня, в місті Герца проведено Кубок Герцаївського району з волейболу 2017 року серед чоловічих команд. За кубок змагалися найкращі команди Чемпіонату району: ВК Горбова, ВК Молниця та ВК Байракі. Серед основних організаторів турніру, який був проведений в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», - відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, ДЮСШ «Колос»та активна молодь району.

В неділю 11 грудня на базі СКЕ «Централ» в м. Герца відбулися змагання з вільної боротьби секції ДЮСШ «ОСВІТА» серед дітей та дорослих. Найменшому учаснику змагань виповнилося 4 роки, найстаршому 25 років. У турнірі до дня Св.

В неділю, 04грудня 2016 року, в містіГерцапроведено відкритий кубок Герцаївського району з волейболу серед чоловічих команд, присвячений 25 річниці відновлення Герцаївського району. За кубок змагалися найкращі команди зГерцаївщини: ВК Дяківці, ВК Горбовата ВК Герца та гості з Глибоцького району – ВК Сучевени та з Новоселицького району – ВК Маршинці.

20 листопада в с. Мольниця відбувся турнір закриття футбольного сезону 2016 року та нагородження призерів Чемпіонату Герцаївського з футболу 2016року. Змагання проводилися в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції щодо формування відповідального ставлення молоді до свого здоров´я – «Відповідальність починається з мене». Чемпіоном Герцаївського району став – ФК Годинівка, срібним призером  – ФК Герца, а брозу здобула ФК Великосілля.

6 листопада на центральному стадіоні м. Герца в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції щодо формування відповідального ставлення молоді до свого здоров´я – «Відповідальність починається з мене», відбувся Суперкубок Герцаївського району з футболу.

11вересня з нагоди Дня фізичної культури і спортуна стадіоні  міста Герца відбувся фінал Кубка району з футболу.Цьогоріч для виявлення найкращого між собою зустрілися лідер чемпіонату “ФК Годинівка” та команда, яка приємно здивувала своєю грою та результатами в цьому сезоні, “ФК Хряцька”.Змагання проводилися в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції щодо формуваннявідповідального ставлення молоді до свого здоров´я – «Відповідальність починається з мене».

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-