[email protected] Телефон приймальні (03740) 2-12-00, факс (03740) 2-14-21,

На колегії райдержадміністрації проаналізували основні показники соціально-економічного розвитку району

На колегії райдержадміністрації проаналізували  основні показники соціально-економічного розвитку району

Сьогодні відбулось засідання колегії районної державної адміністрації за участі голови районної ради Віктора Чуклі, голів Острицької та Герцаївської ОТГ, сільських голів, керівників профільних служб та відомств. Роботу колегії очолив в. о. голови райдержадміністрації Віктор Явецький.

      Учасники засідання проаналізували основні показники соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2019 року, обсудили з місцевими головами перелік нагальних проблем, над яким необхідно спільно працювати найближчим часом. Також йшлося про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації та про завершення комплексу осінньо-польових робіт в агроформуваннях району.

      Обговорюючи стан соціально-економічного розвитку району, основну увагу було зосереджено на питаннях ремонту доріг, наповнення районного бюджету, функціонуванні бюджетних установ в зимовий період тощо.

       Зокрема, про проведені в поточному році дорожні ремонтні роботи та готовність до обслуговування доріг району в зимовий період поінформував присутніх на колегії начальник філії "Новоселицький райавтодор" ДП "Чернівецький облавтодор" ВАТ "ДАК Автомобільні дороги України" Василь Шалар. Він зазначив, що з початку року філією «Новоселицький райавтодор» на дорогах району виконано робіт на 6 млн. грн. Крім того, керівник дорожньої служби доповів про готовність дорожньої техніки та наявність підсипного матеріалу для забезпечення нормального функціонування доріг в зимовий період. Наголошено на важливості оперативної взаємодії та співпраці райавтодору з місцевими радами задля забезпечення максимально ефективного та своєчасного вирішення проблем в цій сфері.

      В своєму виступі на колегії заступник начальника Новоселицького управління ГУ Державної податкової служби у Чернівецької області Наталія Габа основну увагу присутніх зосереджувала на важливості мобілізації незадіяних до сих пір резервів з наповнення місцевих бюджетів, зокрема актуалізації ставок земельного податку, орендної плати за землю та податку на нерухоме майно.

      Начальник фінансового відділу райдержадміністрації Іван Нікулча висвітлив ситуацію в сфері виконання районного бюджету. Місцевим головам рекомендовано своєчасно та якісно провести роботу з прийняття місцевих бюджетів на 2020 рік.